1. של מי הראש?

שם +משפחה: שפי גור-ארי
קישור לפרופיל אישי: https://www.facebook.com/good4
גיל: 42
סטטוס: נשוי +2
במה אתה עוסק? / מה אתה עושה בחיים? מהנדס תוכנה, עושה גם פיתוח אפליקציות, UX/UI ו Product.
קישור לעמוד עסקיhttps://www.facebook.com/שפי-גור-ארי-403642503318527
קישור לאתר האינטרנטhttp://www.shefyg.com

2. מה הן 3 התכונות הכי מושכות באשה?

חוזק (מנטלי)

חיוך יפה

גוף יפה

 3. האם אשה שלא נראית כמו הטיפוס שלך מבחינה גופנית יכולה לעשות דבר מה או להתנהג בצורה מסוימת כך שבכל זאת תידלק עליה?

האישיות הנכונה, כימיה, מצבים כאלה זה יכול לבלבל. אבל בסוף הטעם שלי זה הטעם שלי. וזה טוב, לכל אחד יש את הטעם שלו.

4. מי לדעתך צריך לשלם בדייטים הראשונים?

מי שמזמין יותר… סתם – זה לא ממש חשוב. לא אכפת לי לשלם, אבל זה בלי קשר, גם אם אני נפגש פגישה עיסקית עם גבר, אם זה מישהו שהוא כבר חבר, זה סבבה מבחינתי להזמין.

5. כשהגיל מתחיל להראות את סימניו על הפנים והגוף, האם תעדיף אותנו במראה הטבעי או מנותחות ומשופצות?

טבעי עקרונית. אבל מה שיותר חשוב זה מה שגורם לאישה להרגיש בנוח. ניתוח/שיפוץ זה לפעמים זה חשוב לבן אדם כדי להרגיש בנוח עם עצמו. מצד שני, הרבה פעמים ניתוחים עושים נזק, אז אם אפשר שלא – אז לא.

6. האם עיצוב הבית שאתם חיים בו יחד זה נושא שחשוב לך, שאתה רוצה להיות מעורב בו? או שאתה זורם עם מה שבת הזוג מחליטה בנושא זה?

לא כל כך אכפת לי. חשוב לי יותר פונקציונאלית. אבל אני שמח שהציורים שלי תלויים על הקיר.

7. מה הטעות הגדולה שנשים עושות במערכות יחסים?

לכעוס על דברים שהם באופי של הגבר, ושהיו שם כשהם עוד הכירו. גם אם הגבר אוהב אותך מאוד, יש דברים שהוא יתקשה לשנות, אז כדאי להתמקד במה שהוא כן עושה למענך. בכל מקרה, ברוב הגדול של המקרים, אם נדמה לך שהוא עושה משהו בכוונה כדי לפגוע בך. סביר יותר שהוא סתם דביל .

8. מה נשים לא יודעות, אבל כדאי שיידעו על גברים?

זו שאלה כזאת של, מה הן לא יודעות על גברים שהיה משפר להן את היחסים איתם. התשובה לזה היא שיש דברים מסויימים שחשובים לגבר, אבל מרוב הדברים לא כזה אכפת לו. בדר"כ ספציפיות היא מאיתנו והלאה, וזה שלא אכפת לנו מאיזה כוננית ספרים לקנות, זה לא אומר שלא אכפת לנו מכן. חשוב לנו שתהיו מאושרות.
עכשיו לשאלה היותר חשובה: מה כדאי שתדעו על גברים – שאתם יוצאות איתן ובכוונה קשר רציני. תדעו מה הכרחי בשבילכן שיהיה בגבר (משהו שחייב להיות, למשל בעל השכלה יכול להיות חשוב לכן, או לפחות חכם, כי תעודה זה לא הכל) ותדעו מה בשום פנים ואופן אסור שיהיה (במסגרת זאת, לוודא שהוא למשל באמת מכבד נשים, לא מתעלל חס וחלילה, ואולי אם הוא רוצה או לא ילדים ואם אתן חושבות דומה).

9. עצה אחת לנשים בנושא גברים:

תתעלמו מכל מיני "חוקים" או דעות של משפחה חברים וקרובים. תלכו על מה שמתאים לכן, וכמו שעניתי לשאלה הקודמת, אל תלכו באופן עיוור, תבדקו באמת מה חשוב לכן.

10. מסר אישי (בכל נושא שבא לך) לנשות ישראל:

לכאורה אנחנו במדינה מערבית חופשית ומתקדמת. אבל יש הרבה סימנים לכך, שחוסר שיוויון ושוביניזם עוד נמצא עמוק בתרבות שלנו. זה שהגברים צריכים להשתפר זה ברור, אבל אל תוותרו, תלמדו מקצועות ריאלים, תפתחו קריירות, ומותר לגדל ילדים וגם לפתח קריירה ושהגבר ישתתף בחלקו. ובכל מקרה אל, אל, אל תסמכו כלכלית על גבר, בין אם זה בעל או אבא. תמיד תהיו במצב שאתן יכולות לכלכל את עצמכן, ואת הילדים בעת הצורך. גירושים קורים, גם תאונות קורות, ובכל גם אם הכל בסדר, מגיע לכן.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *